Strona główna1 » Jak zamawiać

Kontakt

Jak zamawiać

1. Proszę wybrać i zakupić interesującą Państwa pieczątkę dokonując przy zakupie określenia koloru tuszu (odbicia), koloru obudowy, sposobu dostawy i płatności.
W polu "Treść pieczątki" prosimy o wpisanie treści jaka ma się znaleźć na pieczątce, opcjonalnie można dołączyć plik graficzny w polu "Wgrywanie pliku" jeśli pieczątka ma zawierać np. logo lub element graficzny (plik graficzny powinien być dobrej jakości w kolorystyce dwubarwnej w formacie: cdr, jpg, pdf, bmp, psd, itp. Powyższe dane oczywiście można wysłać osobnym e-mailem na adres biuro@taniepieczatki.com.pl podając w tytule nr zamówienia ze sklepu.

Standardowo treść pieczątki firmowej zawiera:
- Nazwę firmy
- Adres firmy
- telefon, e-mail,
- NIP, Regon
Oczywiście pieczątka może zawierać indywiwdualne logo, może to być pieczątka podpisowa, funkcyjna, okrągła, kwadratowa itd...
Przykładowe wykonania prezentujemy w zakładce "Przykładowe realizcje".

W przypadku przesłanej treści jeżeli życzą sobie Państwo zobaczyć przed realizacją projekt pieczątki - prosimy o taką informację: w formularzu lub przesyłając wiadomość e-mail. W przeciwnym przypadku przystępujemy do realizacji zamówienia niezwłocznie wykonując pieczątkę według obowiązujących standardów i naszego projektu.

2. Jeżeli pieczątka ma być wykonana według Państwa projektu prosimy o przesłanie odpowiedniego pliku w formularzu poprzez załączenie w polu "Wgrywanie pliku" przy zakupie pieczątki lub przesyłając na adres e-mailowy: biuro@taniepieczatki.com.pl pliku z projektem, w tytule wiadomości prosimy podać nr zamówienia. Projekt najlepiej jeśli jest wykonany w postaci wektorowej w Corelu (cdr) zamieniony na krzywe lub w postaci plików: pdf ew. innych graficznych.


3. W przypadku wątpliwości co do doboru odpowiedniej pieczątki do Państwa treści lub w przyapdku gdy nie znaleźliście Państwo poszukiwanej pieczątki prosimy o kontakt na biuro@taniepieczatki.com.pl doradzimy najlepszy wybór.

Płatności przelewem prosimy o wpłatę kwoty za zamówione towary na rachunek:
Abakus s.c.
os. Pod Grapą 8/10, 34-300 Żywiec
mBank: 83 1140 2004 0000 3102 3766 8220

Przejdź do strony głównej